Достъп до файлове и директории

Обновена система за разглеждане на публикувани файове

Страницата за преглеждане на файлове и доректории, представлява интерфейс за достъп до публикувани на сайта документи за/от дейността на Дистрикт 130 и различните клубове.

Файловете са групирани в две основни категории:

1. Публични , до които имат достъп всички читатели на Lions.bg и са достъпни през ДОКУМЕНТИ в дясното меню на сайта. В тази категория ще се публикуват различни рекламни материали, плакати и формуляри за инициативи на Дистрикт 130 и кубовете, както и бланки и материали за бъдещи (кандидат) членове с цел запознаване с приципите на Лайънс.

2. Частни (затворени) файлове са достъпни през меню ДОКУМЕНТИ за ЛК ЧЛЕНОВЕ. Тук ще се публикуват (и ще се поддържа архив) с протоколи, отчети , решения и други подобни документи от дейностите на Дистрикт 130 и клубовете. Достъп до тези документи имат само лица, които са си направили регистрация на сайта на Д130.

Тези които нямат регистрация и са членове на Лайънс движението могат да си генерират акаунт за системата, самостоятелно от бутона РЕГИСТАЦИЯ.

Валентин

Не мога да генерирам акаунт, защото името ми го няма в имената на клуба