Хелоуин парти събра средства за артсалона на слепите в Пловдив

Над 700 лева събра Лайънс Филипополис от благотворителното Хелоуин парти

Над 700 лева събра Лайънс Филипополис от благотворителното Хелоуин парти в подкрепа на Регионалната организация на съюза на слепите в Пловдив. В нощта на Вси светии, дегизирани като вещици, призраци, филмови и приказни герои членовете на клуба и гостите им гониха злите сили и танцуваха до припадък. Гадателка вещаеше бъдещето по стъклено кълбо, а събраните средства също бяха прибавени за каузата. Старт на празненството в преобразената с всимки атрибути за Хелоуин зала, даде незрящата певица Петя Алексиева. 26-годишното музикално дарование, кадър на Академията за музикално, танцово и изобразително изкуство в Пловдив, трогна купонджиите с изящното си изпълнение.
Лъвовете от Филипополис, дамите от "Лайънс Евридика" и представителите на силния пол от мъжкия клуб под тепетата се представиха и като невероятни кулинари. Вместо да поръчват кетъринг, всеки от тях сготви хелоуинска вкусотия, а масите преливаха от всякакви деликатеси и питиета.
Със събраните средства вече са закупени 54 стола за оборудването на артсалона на Регионалната организация на слепите.