Матине 10: Премиера на ДЪГА

Благотворителна книжка и CD с поета Драгомир Шопов, композитора проф. Виктор ЧУЧКОВ и художника Маглена Константинова

Този път матинето ни ще бъде посветено на песента "Дъга" и благотворителната книжка с историята й - специално издадена от дамския Лайънс клуб "София Диамант" като част от програмата "Матине с книжка и рисунка".

Разбира се, както повелява традицията, която създадохме, ще има среща със създателите на тази любима на десетки хиляди малки и порастнали деца песен, която ни радва вече 30 години.

Дамски Лайънс клуб "София Диамант" изказва своята благодарност за безвъзмездното преотстъпване на авторските права на песента и книжката “Дъга” в полза на благотворителната програма “Матине с книжка и рисунка” в подкрепа на децата в неравностойно положение в България на:

Г-н Драгомир Шопов (поет, автор на текста на песента “Дъга”);

проф. Виктор Чучков (композитор, автор на музиката на песента “Дъга”);

г-жа Маглена Константинова (художник - илюстратор на книжката).

Специални благодарности за безвъзмездно преотстъпените продуцентски права от страна на Българското национално радио и вокална група “Сребърни звънчета”.