Дамите от ЛК Евридика Пловдив, подписаха twinning договор с дамите от турския Lions club Koprubasi Eskisehir

Договора бе подписан в присъствието на Дистрикт управителя Станислав Сираков

В топла приятелска обстановка дамите от ЛК  Евридика Пловдив, подписаха twinning договор с дамите от турския Lions club Koprubasi  Eskisehir. Договора бе подписан в присъствието на Дистрикт управителя Станислав Сираков , който беше водещ на церемонията. На срещата двата клуба размениха lions символи, споделиха опит , разказа за делата си , начертаха планове за съвместна работа  в служба на обществото.Основната цел на двата клуба е да работят заедно за задълбочаване на разбирателството между народите и за запазването на мира, приятелството и взаимното уважение.
Дамите от ЛК Евридика очароваха  гости си с гостоприемство и показаха своите кулинарни умения. Топлата и приятно ухаещата питка приготвена от лъвицата Таня Сизова грабна вниманието на гостите още от самото начало, те имаха удоволствието да се насладят и на великолепния тиквеник приготвен от лъвицата Силвана Джамбазова.
Сложихме началото на едно сътрудничество и ни очакват още много срещи и съвместно добротворство.