Сливенските лъвчета грабнаха купата на Lions

100 деца с увреждания от страната се включиха в турнира по адаптиран крикет, организиран от пловдивските лъвове

Близо 100 момчета и момичета се включиха в турнира по адаптиран крикет за деца с увреждания, който бе организиран от Лайънс клуб Пловдив, Лайънс клуб Евридика и Лайънс клуб Филипополис. Състезанието се проведе в Компелкс за социални услуги "Олга Скобелева" в града под тепетата и в него премериха сили и сръчност 10 отбора от цялата страна. Децата истински се забавляваха и дадоха всичко от себе си, за да бъдат победители.
Купата на Lions отиде при Сливенските лъвчета, които се класираха първи. На второ място по общ брой точки се наредиха Софийските лъвчета, а трети остана отбор "Филибе". За всички участници бяха осигурени грамоти и подаръци. Средствата за реализирането на четвъртия пореден национален турнир бяха събрани по време на пролетния бал на Лайънс клубовете.