Дамите от ЛК`Евридика` тържествено предадоха лайънс знаците на новото ръководство

С магията на празника Еньов ден, който е символ на новото начало, дамите от ЛК"Евридика" тържествено предадоха лайънс знаците на новото ръководство. В сърцето на Родопите, сред дъхави билки и ароматни цветя под грохота на проливния дъжд президентската огърлица премина през всички паст президенти  и церемониално  беше връчена на новия президент Пенка Пановска,с пожелания да запази духа на приятелство и дружеска атмосфера в клуба, да съхрани добрите традиции, да продължи водачеството към добротворство и в служба на обществото. Гости на церемонията бяха приятели от ЛК"Филипополис", "Зонта клуб", Дамски" Ротари клуб", представители на кметството на район "Тракия", както и дами подкрепяли каузите на клуба през годината.За да изрази своята благодарност за добрата работа, за подкрепата, за доверието и приятелството президента Деяна Стаматова  дари всяка дама с букет от Еньовски билки и грамота за служба на Лайънс движението.