Дамският Лайънс клуб Вида – Видин се включва в международната инииатива на Лайънс интернешънъл - Месец на семейството и приятелите  през април.  С поредица от събития ще бъдат представени ценностите на Лайънс движението, работата на организацията, както  и предстоящите проекти.

Единственственият по- ефективен начин от това да споделиш на близките и приятелите за това което правиш е като ги поканиш да станат част от проект.

Месецът ще се открие с вечеря за приятели на 4.04.2015, на която  ще се представят проектите,  по които клубът ще работи до юли 2015 година, благотворителен на 11.04. както и дарителска кампания за дрехи за нуждаещи се съвместно с Видинската митрополия.