Успешно реализирани младежки обмени по програмата LIONS INTERNATIONAL YOUTH CAMP AND EXCHANGE

Всички наши пътуващи приятели са си вече в България...в Свиленград!
Тези четирима млади хора пътуваха в различни европейски страни по програмата на Лайънс клуб за младежки обмени . Завърнаха се щастливи, пораснали, заредени с хиляди емоции от невероятните си преживяния.
Антоана с австрийско- алпийски усмивки, Васко с швейцарски- шоколадови, Женя финландски-леко хладни, но супер забавни, Диана с германски точни мили и много приятелски!!! Имат да разказват много, на нас дамите от Лайънс клуб Свилена-който създадохме това приключение, на приятели те си и на всички свои връстници който имат реалната възможност догодина да бъдат на тяхно място! А ние .....ние ги посрещнахме, нацелувахме и отново се убедихме.......на прав път сме!!!!!