Успешен старт на 2018-2019 Лайънс година за ЛК Стара Загора

На 28 септември 2018г. Лайънс клуб Стара Загора проведе първото за годината благотворително събитие. Каузата
Подпомагане на талантливи деца в областта на спорта и музиката събра над 180 приятели и съмишленици. В присъствието на Дистрикт Управителя Веселин Георгиев, I-ви Вице Дистрикт Управител Иван Байков, II-ри Вице Дистрикт Управител Анелия Кънева, Паст Дистрикт Управителите Момчил Корназов и Недялко Младенов, заместник областния управител Красимир Червилов, омбудсманът на област Стара Загора Надежда Чакърова, приятели от Лайънс клубовете от Бургас, Варна, Габрово, Пазарджик, Пловдив и Стара Загора, представители на бизнеса и всички неправителствени организации от града мероприятието събра 12 250 лева.

Изказваме нашата благодарност към семейство Дукови, които дариха своето време и труд и осигуриха 700 лева от общата сума. Към Лайънс Клуб Стара Загора – Августа за присъствието на 21 от общо 25 членове. На всички участници в програмата, които направиха вечерта наистина незабравима.