ЛАЙЪНС КЛУБ ГАБРОВО ОТБЕЛЯЗА ДЕНЯ НА БЕЛИЯ БАСТУН

На 15 октомври 2019 г., Лайънс клуб Габрово организира тържество от сърце за хората от Териториалната организация на сляпо-глухите в Габрово.

В Спортна зала „Орловец“ Габрово се събраха около 30 човека, като някои от тях бяха с придружители. Поздрави поднесоха г-жа Бакърджиева – директор на „Спортни имоти“- Габрово, Ивелина Елмазова - президент на Лайънс клуб Габрово, Георги Мянков – учител и Маринка Илиева – председател на организацията в Габрово.

След официалната част участниците се разпределиха в няколко зони: игра на табла, баскетбол, фитнес зона и се забавляваха искрено. След това изиграха няколко български хора и се почувстваха обгрижени и благодарни. Лайънс клуб Габрово ги зарадва също с почерпка.

Това беше един много специален, различен и запомнящ се ден, в който доставихме малко радост на незрящите хора с големи сърца в неравностойно положение!