Класирането на национално ниво в НАЦИОНАЛНА КАМПАНИЯ БЪДИ ЕКО С ЛАЙЪНС 2023 – 2024

Уважаеми участници в Национална кампания „БЪДИ ЕКО С ЛАЙЪНС 2023 – 2024“, Лайънс и Лео приятели,

Имам удоволствието да съобщя класирането на национално ниво в

НАЦИОНАЛНА КАМПАНИЯ „БЪДИ ЕКО С ЛАЙЪНС 2023 – 2024“.

1 място

I ОУ „Иван Вазов“ - гр. Свиленград, III А клас, кл. ръководител - Тодорка Сивриева;

2 място

ОУ „Св. Св. Кирил и Методий“ - гр. Горна Оряховица, IV Б клас, кл. ръководител - Венета Колева;

3 място

НУ „Паисий Хилендарски“ - гр. Стрелча, II А клас, кл. ръководител - Денка Цемова.

ЧЕСТИТО НА ПОБЕДИТЕЛИТЕ!

Благодаря сърдечно на всеки един от вас, който се включи със своя принос в кампанията!
Благодаря за събраните 5679, 398 кг. отпадъчни продукти!
Благодаря на учителите в България, които в периода на кампанията изнесоха 186 урока с екологична тематика!
Благодаря за участието на всички 222 класове и техните учители от 12 региони в България!
Благодаря за участието на всички 4701 ученици и техните семейства от регионите в България!
Благодаря на Арт клуб Гея – гр. Ловеч и Дневен център за пълнолетни деца с уврежданиия – гр. Плевен!

Благодаря на координационния екип на Кампанията за перфектно създадената организация по изпълнението!
Благодаря на партньорите в кампанията: ЕКОПАК България,
ЕКОБУЛПАК България, БУЛЕКОПАК АД, ЕКО ПАРТНЪРС България за подкрепата на финалния етап на кампанията.
Благодаря на всички Лайънс президенти, Лайънс и Лео членове, които се включиха в Кампанията с доброволното си участие!

ВДЪХНОВЕНИ ЗА ДОБРИ ПРОМЕНИ, изпълнихме заедно общата ни цел да информираме и мотивираме учениците от 1 до 4 клас и техните семейства за разделно събиране на рециклируеми отпадъци. Помогнахме за чистотата на природата в градовете. Създадохме навици и интерес у подрастващите към проекти, мерки и действия за чиста и екологична среда.

Заедно можем повече!

ЦВЕТИ ШОПОВА